1,5 lViinilehden edullinen ostoshanaviini.fi / Hanaviinit / LAB Rosé 2024 hanapakkaus


Roseeviini · Portugali · Lisboa
LAB Rosé 2024 hanapakkaus
Yksi Suomen suosituimmista viiniperheistä
33,99 € 3 l · 11,33 €/l
Viinilehti on merkinnyt tämän viinin LÖYTÖ-viiniksi, arvio 3/5 tähteä.
Vaaleanpunainen, puolikuiva, keskihapokas.
mansikkainenvadelmahilloinenpunaherukkainenkevyen lakritsinen
RypäleetCabernet Sauvignon, Castelão
MaaPortugali
AlueLisboa
TyyppiRoseeviini
Ruoan kanssaKana ja kalkkuna, Salaatit ja kasvisruoka, Pasta ja pizza
Pakkaus3 l hanapakkaus
Litrahinta11,33 €/l
ViinilehtiLÖYTÖ, 3/5 tähteä
Alkoholi12,5 %
VegaaninenKyllä
Alkon tuotenumero951173
Monessa Alkossa
Lisää viinitalosta: labviinit.fi
Muut roseeviinit hanasta
1,5 lViinilehden edullinen ostos
2 lViinilehden edullinen ostosRuppertsberger Imperial Rosé 2024 hanapakkaus
Pfalz
28,99 €14,49 €/l
Valituissa Alkoissa, tilaa myös verkosta
3 lViinilehden edullinen ostosCrazy Cat Kitten Rosé Organic 2025 hanapakkaus
33,99 €11,33 €/l
Valituissa Alkoissa, tilaa myös verkosta
3 l
2u Duas Uvas 2024 hanapakkaus
Suomen suosituin viini
Lisboa · Mehevä & hilloinen
34,48 €11,49 €/l
Lähes joka Alkossa